poniedziałek, 9 stycznia 2012

Spacer (prawie) wiosenny.

Spojrzałam na zdjęcia z zeszłego roku i na takie widoki mogliśmy liczyć w marcu, a tutaj proszę: słońce i pogoda, słońce i pogoda... Tylko o te pączki się martwię, co z nimi będzie jak w końcu przyjdzie mróz :-(O tym, że zima przypominają tylko stada zgłodniałych łabędzi, które wiosną już rzadko tu zaglądają.
6 komentarzy:

 1. a ma przyjść mróz jeszcze w styczniu...
  Pogoda zwariowała! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Za zimowymi drogami nie tęsknię, ale za śniegiem owszem;
  Podobno w górach jest, ale dawno nie byłam;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Jagoda, pogoda zwariowała i obawiam się, że ja też lekko wariuję przez nią ;-) Nie wiem, jak się odnajdę jak wszystko wróci do normy i będzie mróz i śnieg.

  ikroopko, śledzę sytuację w Jakuszycach na bieżąco i potwierdzam - tam jest masa śniegu. Ja na biegówki wybieram się dopiero na przełomie stycznia i lutego. Może nie stopnieje do tego czasu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny mój ukochany Wrocław!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak słonecznie! Nie mogę uwierzyć. U mnie od dwóch tygodni szaro, szaro i szaro. Nie tęsknię za mrozami, ale słońca strasznie mi brakuje.
  Wybrałabym się w jakieś słoneczne strony. Przeglądam zdjęcia z Prowansji (nie moje, album ;) i nie mogę się pogodzić z tym:
  - że gdzieś istnieje taki kolor nieba
  - że najmniejsza mieścina ma więcej romańskich zabytków od Krakowa ;)

  Ciepło pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ado, u nas dzisiaj też od rana ciemno i nieprzyjemnie. Brrr.
  Miło, że ogrzewasz się zdjęciami z Prowansji. Ja ogrzewam się Twoimi i jednak godzę się na to, że w Kraków jest ładniejszy od Wrocławia ;-)
  Pozdrawiam Cię ;-)

  OdpowiedzUsuń