wtorek, 8 listopada 2011

Jesienna radość.

Nie sądziłam, że będę się tak cieszyć z jesieni jak w tym roku. Kolorowe liście, słońce, uśmiechnięci ludzie. Zawsze pojawiają się jakieś problemy, komplikacje w życiu, jednak w takich "okolicznościach przyrody" łatwiej sobie z tym wszystkim poradzić. Pojawiają się już informacje o pogorszeniu aury, ale tak długo nas rozpieszczała, że darujemy jej, że zmieni się na tę dopasowaną do średniej wieloletniej.
Pewnie znudziły się już wszystkim te jesienne obrazki, ale ja jeszcze parę swoich dorzucę, bo Wrocław dawno nie wyglądał tak pięknie, trzeba się co chwilę zatrzymywać, czemuś przypatrzeć i uwiecznić na zdjęciu. Poza tym szkoda, żeby te zdjęcia zalegały w komputerze i poszły w niepamięć.

7 komentarzy:

 1. Nie wyobrażam sobie, żeby takie jesienne obrazki mogły kiedykolwiek się znudzić :) Nie przypominam sobie z ostatnich lat piękniejszej jesieni i też zatrzymuję ją jak mogę. A Twoje studium jesieni przepiękne! Wrocław jest wspaniały w takiej odsłonie! Kraków też piękniejszy niż latem, choć bardzo zatłoczony mi się zdaje teraz, gdy bywam rzadziej. A jako kwintesencję jesieni zapamiętam mój ostatni spacer na kopiec Kościuszki - brodziło się w złotych liściach jak w wodzie, aleja Waszyngtona zdawała się płynąć jak rzeka...

  Anito, niech się odmieni wszystko na lepsze!

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym roku jesień dostarcza nam naprawdę bajecznych widoków. Piękne fotki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie żartuj, mogą się komuś takie piękne klimaty znudzić?
  Cudne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa.
  Z wielką przyjemnością również zaglądam w Wasze zakątki, podglądam jesień widzianą Waszymi oczami. Codziennie nowe wzruszenia, nowe zachwyty. Tak wielu rzeczy bym nie zobaczyła, nie poznała, gdyby nie Wasze blogi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polska jesień jest piękna - zapraszam do przyłączenia się do grupy Polska jesień na Flickr :D http://www.flickr.com/groups/polska_jesien/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jacku, dziękuję za zaproszenie. Dołączyłam do grupy z wielką przyjemnością ;-)

  OdpowiedzUsuń